Thursday, 13. December 2018, American events, Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland

from 13. December 2018 - 0:00 till 3:00
Show map
12979 people attending
Event description
Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland.

Petycję kierujemy do agencji artystycznych w Polsce.

"Szanowni Państwo,

w imieniu zrzeszonej grupy fanów Arctic Monkeys z polskim forum zespołu oraz stroną Arctic Monkeys Poland (https://www.facebook.com/arcticmonkeyspoland), kierujemy do Państwa petycję o organizację koncertu tegoż zespołu.

Po genialnym i bez wątpienia najlepszym występie tegorocznego festiwalu Heineken Open'er, który odbił się szerokim echem w polskich i zagranicznych mediach, postanowiliśmy zaproponować Państwu zorganizowanie pierwszego samodzielnego koncertu Arctic Monkeys w Polsce.

Niemal półtorej godziny festiwalowego występu minęło w mgnieniu oka, pozostawiając w rozentuzjazmowanej publiczności chęć na jeszcze więcej, i więcej... Zapewne uczestnicy tego wydarzenia jeszcze długo będą wspominać ten wieczór z ekscytacją i poczuciem udziału w czymś absolutnie wyjątkowym i niezapomnianym.

Niebywałą okazją do zorganizowania koncertu jest zbliżająca się premiera długo oczekiwanej płyty zespołu oraz promująca ją trasa koncertowa, której częścią są również nasi zachodni sąsiedzi.

Nie wątpimy, iż ze względu na ogromne zainteresowanie osób pozostających w pokoncertowej euforii, sprowadzenie zespołu wiązałoby się ze sporymi zyskami finansowymi oraz niebywałym prestiżem. Głęboko wierzymy, iż istnieje agencja artystyczna, która podołałaby organizacji samodzielnego koncertu zespołu Arctic Monkeys, który trwale zapisałby się w historii polskiej sceny rockowej.

Show more

Z poważaniem,

fani Arctic Monkeys"

Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland, American events event

Gerard Zayas Photogtaphy

Gerard Zayas Photogtaphy

Friday 10. June 2011
3669 shares
Tamara Goldinella One Piece Tour

Tamara Goldinella One Piece Tour

Wednesday 21. March 2018
6773 shares
Louisville Visual Art Association Membership
Thursday 17. October 2013
105 shares
CosmoLand
Saturday 06. April 2019
90 shares
GET HAPPY - Mental Wellness
Thursday 13. December 2018
1 shares
The Nature of Music: Anne Guthrie
Thursday 10. January 2019
2 shares
Leyla McCalla
Saturday 12. January 2019
1 shares
Rob Lake
Wednesday 27. February 2019
0 shares
Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now