Thursday, 13. December 2018, American events, Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland

from 13. December 2018 - 0:00 till 3:00
Show map
12979 people attending
Event description
Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland.

Petycję kierujemy do agencji artystycznych w Polsce.

"Szanowni Państwo,

w imieniu zrzeszonej grupy fanów Arctic Monkeys z polskim forum zespołu oraz stroną Arctic Monkeys Poland (https://www.facebook.com/arcticmonkeyspoland), kierujemy do Państwa petycję o organizację koncertu tegoż zespołu.

Po genialnym i bez wątpienia najlepszym występie tegorocznego festiwalu Heineken Open'er, który odbił się szerokim echem w polskich i zagranicznych mediach, postanowiliśmy zaproponować Państwu zorganizowanie pierwszego samodzielnego koncertu Arctic Monkeys w Polsce.

Niemal półtorej godziny festiwalowego występu minęło w mgnieniu oka, pozostawiając w rozentuzjazmowanej publiczności chęć na jeszcze więcej, i więcej... Zapewne uczestnicy tego wydarzenia jeszcze długo będą wspominać ten wieczór z ekscytacją i poczuciem udziału w czymś absolutnie wyjątkowym i niezapomnianym.

Niebywałą okazją do zorganizowania koncertu jest zbliżająca się premiera długo oczekiwanej płyty zespołu oraz promująca ją trasa koncertowa, której częścią są również nasi zachodni sąsiedzi.

Nie wątpimy, iż ze względu na ogromne zainteresowanie osób pozostających w pokoncertowej euforii, sprowadzenie zespołu wiązałoby się ze sporymi zyskami finansowymi oraz niebywałym prestiżem. Głęboko wierzymy, iż istnieje agencja artystyczna, która podołałaby organizacji samodzielnego koncertu zespołu Arctic Monkeys, który trwale zapisałby się w historii polskiej sceny rockowej.

Show more

Z poważaniem,

fani Arctic Monkeys"

Petycja o organizację w Polsce koncertu Arctic Monkeys/ Petition - Arctic Monkeys concert in Poland, American events event

Gerard Zayas Photogtaphy

Gerard Zayas Photogtaphy

Friday 10. June 2011
3669 shares
Louisville Visual Art Association Membership

Louisville Visual Art Association Membership

Thursday 17. October 2013
105 shares
CosmoLand
Saturday 06. April 2019
90 shares
Ceci Denise Business Bootcamp
Friday 01. December 2017
62 shares
Rally for Freedom
Saturday 03. April 2032
46 shares
Estrenar
Friday 30. June 2017
33 shares
Carver Commodore
Saturday 03. August 2019
1 shares
SUMMER OUTDOOR SERIES W/ ENRGi Chicago
Tuesday 25. June 2019
2 shares
Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now